Back to Question Center
0

Kişisel SEO Için Patalina Bina: Semalt Ti en Verimli Taktikler

1 answers:

Web sitenize bağlantılar oluşturmak, internét dirina pazarlamacısının denemesi gereken Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) biridir yöntemlerinden. Örneğin, bağlantılar oluşturma, Bir kişinin önemli nyaeta fikirleri hakkında fikir edinmesine yardımcı olur ve aynı yerde iyi kurulmuş web sitelerinden trafik kazanmasına yardımcı olur. Sonuç olarak, internét dirina pazarlamacı Bina bağlantıları hakkında endişeli.

Büyük şirketler, SERP'lerde yüksek sıralamaya yardımcı olan birçok bağlantı kurmayı başardı. Durum, çevrimiçi pazara girmeye çalışan Yeni girişimciler için çaresizdir - order e cigs online usa. Semalt'in Müşteri Başarı Yöneticisi Jack Gedang, şaşırtıcı bağlantı kurma taktikleriyle sitenizin performansını nasıl artırabileceğini açıklıyor.

1. bilin Kitlenizi. Bir bağlantı kampanyasında kazanmak için doğru kişilere katılmanız gerekir. Sonuç olarak, kampanya, içeriği alakalı olduğu ve içeriği izleyicilerin URL'yi tıklamaya ilgi duyduklarından kişilerin Geri gelmesine yardımcı olabilir. Yayınlarınızla tutkulu Bir Nis elde ettiğinizde, Bir okuyucu kitlesi oluşturmak için alakalı içeriği sürekli olarak sunmak önemlidir. Bu örnek, insanların başka Bir siteden web sitenize yönlendiren Bir bağlantıyı tıkladıkları yerlerdir.

2. Misafir postalama. Bu yöntem, sitenize içerik göndermek için nişinizde başka Bir blog veya web sitesi talep ediyor. İçerik, nya iki kitleyle de kesişmeli ve bunlarla alakalı olmalıdır. Bu yöntemde, içeriğinizi misafir olarak yayınlayan blog'dan birkaç takipçiyi almaya çalışıyorsunuzdur. Bu yaklaşım yararlıdır ve web Bir sitesi sıralamasında yüksek SEO geliştirilebilir Hale getirebilir. Misafir mesajlar, ciddi müşterilerin istikrarlı Bir şekilde takip edilmelerini garanti eder..

3. Sosyal medya. Sosyal işaretler, Google algoritmasının bağlantı Geri ve paylaşım olarak gördüğü bilgiler oluşturmasına yardımcı olur. Başarılı Bir çevrimiçi pazarlama kampanyası, reklam paylaşımı ve bilgi gönderme gibi sosyal medyanın çeşitli yönlerini içermelidir. Dahası, nya kullanıcı hesabı içeriği genellikle google botlar tarafından dizine eklenir. Sonuç olarak, web siteleri, SERP'lerde yüksek sıralamada Bir yöntem olarak Geri bağlantıyı kullanabilir.

4. kullanılması Başvuruların. Görüşler okuyucuda duyguyu tetiklemeye yardımcı olur. Değerlendirmeler, ekran görüntüleri ve kullanıcı yorumlarını kullanarak, Yeni ziyaretçiler web sitenizin güvenilirliğini kabul edip Bir satin Alma cesareti kazanır. Ayrıca, ifadeler sitenize kaliteli trafik kazandıracak şansı artıran sosyal medyada paylaşmayı teşvik eder.

5. Videoları ekleyin. Videolar günümüzde içeriğin Bir parçası olarak ele alınmaktadır. Ayrıca, videolar, çevrimiçi pazarlamanın bu kısmını SEO performansınızı zenginleştiren arama motorlarında sıralaşırlar. video Bir, açıklama Bir, öğretme, web semineri veya Hatta Bir prosedüre "nasıl" referans Bir verebilir. Videolarda, etkileşimi teşvik Eden düğmeler gibi paylaşımlı mesajlaşma sekmeleri bulunur. Kullanıcılar YouTube ve Vimeo gibi web sitelerinde de yorum yapabilir.

Sonuç

Daha situs fazla ortaya çıktıkça, yenileri ortaya çıktıkça nişlerin çoğu sertleşiyor. Bu yarışma, herhangi Bir kategorideki web sitesinde belirgindir. Çevrimiçi pazarlama kampanyalarınızı başarmak için SEO gibi yönlere, e-posta kampanyalarına ve situs sıralamasına yardımcı olacak bağlantılara ihtiyaç duyarsınız. Bağlantıların içeriğinizin dönüşüm yolunda doğrudan etkisi vardır. Yukarıdaki ipuçlarını kullanarak, web içeriğinize bağlantılar kurmayı unutmayın.

November 28, 2017