Back to Question Center
0

Online İşiniz vs Yeni Yarışmacılar - Semalt'tan 3 Awesome İpucu

1 answers:

Bir çevrimiçi mağazanın açılması basit Bir iştir. Fiziksel Bir mağazanın açılması zor Bir mangrupa olabilir. Envanter tutma, RAF Alim rafları sipariş etme ve perakende satış alanı için ödeme yapma gibi işlemleri içerir. Ancak, çevrimiçi e-ticaret için durum Boyle değildir. Basit Bir temel bilgiye sahip herhangi Bir kişi, Bir başlangıç ​​oluşturabilir ve internét geniş kaynağından iyi Bir gelir elde edebilir.

Bu bilgiyi akılda tutarak, zaten var olan herhangi Bir başlangıç ​​veya orta ölçekli işletmenin, Yeni çevrimiçi teşebbüslerden gelen sert rekabetle karşı karşıya kalabileceği açıktır. Bu Yeni rakiplerin çoğu SEO'ya yoğun yatırım yapmakta ve bireysel Bir pazarlama payı elde etmek için reklamlar ödemekteydi.

Uzun vadeli Bir işletmeye sahip olan E-ticaret işletmesi, Semalt'in , Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Nik Chaykovskiy tarafından sağlanan ipuçlarını izleyerek, bu tür Yeni başlayanlarla rekabet edebilir.

1. Yaratıcı Pazarlama Yöntemlerini kullanın

Geleneksel pazarlama yöntemleri banner reklamcılığı, PPC reklamları ve Hatta Amazon ve eBay gibi başarılı mağazalardaki ürün yerleşimini içerir. Bununla birlikte, büyük işletmeler, ücretli yönlendirmeler gibi yaratıcı yöntemleri kullanır. Örneğin, Bir şirket, Bir müşteriyi katılmaya davet ettiği Bir gösteri hazırlayabilir. Bu katılımda, müşteri Bir indirim isteyebilir. Bu havaleler, ücretli PPC reklamlarından Daha fazla satışa neden olur.

Mevcut müşterileri teşvik etmek için öğretici videolar gibi içerik pazarlama teknikleri..Sosyal medya pazarlaması ve e-postanın ardından paylaşmayı etkinleştirin. Paylaşım, doğrudan müşterileri edinmenin Yani siroh SEO için de iyidir. Çoğu durumda, insanlar müşteriye anında içerik kazandırır.

2. Yıldız Müşterilerine Hizmet Verin

Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, Yeni rakipler için doğrudan değildir. Uzun süredir ticarette olan Bir perakendeci olarak, bu tecrübenizin yürürlüğe girdiği alan. Örneğin, müşteriye olağanüstü müşteri deneyimi sunma şansı var. Bazı durumlarda, müşterinin sosyal medya hakkındaki beğenisini talep edebilir veya Hatta Google'da inceleyebilirsiniz. Yıldız müşterileri takipçilerine farkındalık yaratabilir ve sizi Yeni ziyaretçiler kazanabilir.

3. Benzersiz Teklifler Sağlayın

Çoğu durumda, Yeni Bir rakibe giden müşteriler eski müşterilerinizdir. SEO, Daha fazla araştırmacıya çizilmemekle birlikte arama hacmini paylaşmayı içerir. Sonuç olarak, eski müşteri tabanınızı Geri almanız için Bir stratejiye ihtiyacınız var. Yakın çekim Bir e-posta pazarlaması iyi Bir strateji olabilir. Biri eski müşterilere teşekkür ederek ve düşük fiyata Bir anlaşma teklif ederek başlayabilir. Bazı durumlarda, satin aldıkları eşya için ücretsiz Bir teklif ekleyin. Müşterilerinizi Geri kazandıktan sonra eski pazarlama tekniklerine Geri dönebilirsiniz.

Sonuç

Çevrimiçi Bir mangrupa yürüten birçok girişimci, Yeni başlayan girişimlerden sert rekabetle karşı karşıya. Internét pazarlamacılığına cesaret Eden insanlar, ton başına SEO teknikleri uygularken Yani siroh parlak Yeni Bir rakiple sahneye çıktığı zaman, web sitenize gelen trafikte Bir düşüş var. Bu olgu, rakibiniz, trafiğinizden Bir bayar alarak, SERP sonuçlarında Bir sıralama içerdiğinden tüm SEO sürecini düşürür. Ancak, işi dirina zamanki gibi Geri alabilir ve bu nedenle rekabet azalabilir. Yukarıdaki ipuçlarıyla, Geri müşterilerinizi kazanabilir ve en üst konumunuzu tekrar kazanabilirsiniz Source .

November 29, 2017